O mně

Jsem maminkou mojí milované Karolínky. Jsem manželkou mého muže, se kterým vždy prvního listopadu od roku 2006 slavíme společnou cestu životem. Jsem fotografkou na volné noze. Jsem tvůrce a iniciátor drobných i větších projektů. Jsem kreativec s hlavou plnou nápadů a žádným časem na realizaci. Jsem celoživotní studentka sebe sama, miluju seberozvojové aktivity, které mají hloubku. Jsem autorkou a zakladatelkou webu Světlo a stín šestinedělí - skutečné příběhy žen. 

Poděkování

Z celého srdci chci poděkovat všem Ženám, které příběh posdílely. Všechny jsem četla, někdy až nedýchala. U některých příběhů jsem plakala, ale hlavně jsem všem Ženám tolik držela palce.

DĚKUJI, milé Ženy, za velmi silné a hluboké zpovědi. 

Tento prostor slouží pro všechny ženy, maminky, jako podpora. Podpora v období šestinedělí. Že v tom nejsou samy, že se některé proměny těla i duše dějí. Že může být šestindělí jak na houpačce. Za vším je a vždycky bude LÁSKA. Ta vítězí nad vším a napořád. 

Děkuji

A velmi děkuji za řádky od Kristiny Neubertové Zemánkové, porodní asistentky, která pro vás sepsala takové úplně rady nad zlato pro hladké šestinedělí. 

Děkuji Vám, Kristi.

 

Všechny příběhy jsou uveřejněny se souhlasem autorek. 

Napiš mi

Zajímá tě něco k šestinedělí? Nebo chceš posdílet svůj příběh a máš dotazy?